Çoksöyler Tenekecilik çalışkan ve güvenilir bir ekip tarafından kurulmuştur. İzmir eksiz oluk işleri, çatı izolasyon, çelik çatı, Bakır Oluk, Çinko Oluk, Çatı Oluk, Tenekecilik hizmetleri vermekteyiz

 

» MİSYONUMUZ 

  Müşterilerimizin değişen beklentilerine zamanında ve en uygun çözümler geliştirmek,
• Kaliteli ve güvenli hizmet sunmak,
• Müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni gerçekleştirmektir.

 

» VİZYONUMUZ

• Sektörde belirleyici ve referans marka olmak,
• Müşterilerimizin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak,
• Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak.

 

Eksiz Oluk

 

Yapı bakımından kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan bu parça kendi içerisinde kademeli olarak geçiş sağlamaktadır. Boya seçenekleri zengin olan izmir eksiz oluk sistemleri son zamanların en çok tercih edilen ürünlerinden biridir.

 

 Malzemeler dayanıklı ve basit kurulumu olan ürünlerden oluşmaktadır. Aynı zamanda izmir eksiz oluk üretim aşamasında tamamen kaliteli ürünler tercih edilmektedir. Her bir malzeme yapısı çatlamaya ve su sızıntısına karşı dayanıklıdır.

Eksiz Oluk

 

Eksiz oluk parçaları kaliteli ve montajı kolay ürünlerden oluşmaktadır. Çok fazla alanda kullanım imkanı bulunan eksiz oluk parçaları uzun ömürlüdür. Herhangi bir bakıma ihtiyaç duymadan tasarlanan izmir eksiz oluk parçaları su sızmalarını da yüksek oranda engellemektedir.

 

izmir eksiz oluk köşeden köşeye olacak şekilde hazırlanmıştır. Aynı zamanda çatlama gibi durumlar %100 oranında engellenmektedir. Genleşmeye karşı dayanıklılık sağlayan malzemelerdir.