Eksiz Oluk

 

Eksiz oluk sistemleri, isimlerinden de anlaşılacağı gibi birbirine geçen ek parçalardan oluşmayan tek parça şeklinde şantiye alanlarına çekilir ve montaj işlemi de tek parça şeklinde yapılan sistemlerdir. Bu sebeple ek yerlerinden su sızması ya da ek yerlerinden çatlama yapmaları imkansızdır. Bu yüzden İzmir eksiz oluk hem uzun ömürlüdür hem de bakım gerektirmez.

 

Özellikleri Nelerdir?

 

Estetik görünüme sahiptirler.

 Genleşmeye dayanıklıdırlar.

 Darbeye dayanıklıdırlar.

 Hızlı bir şekilde üretilebilir.

 Montajları basit ve kolaydır.

 Su sızdırma olayları yoktur.

 

 İçinde ve dışında toplam 7 kat astarlı boya vardır. Bu nedenle paslanma yaşanmaz.

 Eksiz oluklar bir köşeden diğer köşeye tek parça halindedirler.

 Zengin renk seçenekleri ile yapılara farklı bir hava katmanıza yardımcı olmaktadır.

 

Eksiksiz Koruma

 

İzmir eksiz oluk  sistemlerinin mucidi olarak yağmur oluğu sistemlerinde ev ve iş yerlerinde tam koruma sağlanmaktadır.  İzmir eksiz oluk sistemlerinde kullanılan tek parça oluklar sayesinde yağmur sularının direkt olarak kanallara aktarılması sağlanmaktadır.

 

 Yapınıza tam uygun renk ve şekillerdeki oluk seçenekleri estetik açıdan da üstün görünüm sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünler her türlü hava ve iklim şartlarına dayanıklılığı ile öne çıkmaktadır.

 

Eksiz Oluk

 

Şantiye etrafında çatlama ve su sızıntılarını önlemeye yardımcı olan parçalardan biridir. İç içe geçen bu İzmir eksiz oluk ürünleri çatı montajında da kullanılmaktadır. Hem estetik görünümü hem de dayanıklılığı ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

 

 Ürün kaliteli oldukça yüksektir. Aynı şekilde darbeye karşı kendi içerisinde koruyucu bir yapısı bulunmaktadır. İzmir eksiz oluk modellerinde renk seçenekleri zengin ürün yelpazesi oluşturur.

Urla eksiz oluk

İzmir Çatı izolasyon

İzmir Yağmur iniş boruları

İzmir duvar dibi saç işleri

İzmir baca dibi saç işleri